Meist

Roche’i 125aastase tegevuse jooksul on ettevõte kujunenud maailma suurimaks biotehnoloogiaettevõtteks. Roche on ka üleilmne liider in vitro diagnostikumide alal ning innovaatiliste terviselahenduste arendaja. Oleme ettevõtte loomisest alates pühendunud oma inimestele, partneritele, sidusrühmadele ning patsientidele

Roche ettevõtte loodi 1896. aastal ärimees Fritz Hoffmann ja tema naise Adele La Roche poolt. 1920ndatest aastatest alates on Roche tegutsenud ka Eesti turul ning 1994. aastal taasloodud filiaalist sai 2005. aastal osaühing.

Roche Eesti OÜ põhitegevusalaks on ravimite registreerimine ja turundamine ning kliiniliste uuringute läbiviimine ja hulgimüük. Toodete ja teenuste uuendajana haiguste varajaseks avastamiseks, ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks tegutseme me mitmel rindel, et aidata kaasa inimeste tervise ja elukvaliteedi parandamisele. Roche on ettevõte, kelle tooted on kohandatud vastavalt konkreetsete patsiendirühmade vajadustele.

Meie missiooniks täna ja homme on luua lisaväärtust tervishoiusüsteemis, keskendudes meie teadmistele farmaatsia-ja diagnostikavaldkonnas.

Roche Eesti OÜ-l on vastutustundliku ettevõtluse KULD märgis, mis antakse välja Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi raames (https://indeks.csr.ee/2020-2/). Tunnustuse saavad ettevõtted, mille tegevus on suunatud pikaajalisele jätkusuutlikule kasvule, mis mõistavad läbipaistva tegevuse tähtsust ning tunnustavad tugeva meeskonna tähtsust.

Roche 60 sekundiga

Roche Eesti ühiskondlik mõju: kestlikkuse näitajad 2020

Kestlik areng on osa Roche grupi strateegia üks alustalasid. See tähendab, et Roche’i tegevuses juhindutakse ja viie aasta eesmärgid sõnastatakse lähtuvalt ÜRO Kestliku Arengu Eesmärkidest. 

Roche Eesti oli aastal 2020 tööandjaks 26 inimesele, sh 84,6% neist naised. Ka Roche Eesti juhtkonna moodustasid 87,5% ulatuses naised. Sealjuures oli tööjõu voolavus madal (4,5%). Roche Eestis ei esinenud aastal 2020 ühtegi tööga seotud õnnetusjuhtumit ega registreeritud ka kutsehaigust.

2020. aastal raviti Eestis Roche’i ravimitega ligi 16 000 patsienti. Roche’i ravimid aitavad peamiselt vähkkasvajate, hulgiskleroosi, reumaatiliste haiguste ja hemofiiliaga inimesi.

Roche Eesti soovib olla usaldusväärne partner kõikidele tervishoiusektori osapiooltele. Roche’i jaoks on oluline panustada Eestis lisaks diagnostika ja ravikvaliteedi parandamisvõimalustele ka meditsiinipersonali koolitamisse ning patsientide teadlikkuse tõstmisesse. Tervishoiukogukonna liikmete tegevuse toetamine võimaldab neil osa saada asjakohasest infovahetusest ja olla kursis tervishoiu-, meditsiini- ja teadusalase viimase informatsiooniga. Roche Eesti tervishoiuga seotud majanduslikuks panuseks Eestis oli 72 000 eurot, millest 17 300 euroga toetati patsiendiorganisatsioone, 48 600 euroga tervishoiuorganisatsioone ja 23 300 euroga tervishoiutöötajaid. Oma panuseks ühiskonda peame ka teadusarendustegevust, mille üheks väljenduseks on kliiniliste uuringute läbiviimine. 2020.aastalarendustegevusse Eestis 149809 eurot.

Allalaadimised

Vaata Roche Eesti kestlikkusnäitajate ülevaadet

Rohkem lugusid

Vaata kõiki lugusid

Avasta rohkem

Töökohad
KontaktMaailmaslinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeMeistTegevusaladTöökohadMeediaLoodPrivaatsusteadeÕiguslikud alused