Me oleme kindlad, et koostööd tehes saavutame rohkem

Roche’i koostöö tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega on aastate jooksul aidanud jõuda patsientide ravis mitmete edusammudeni. Ka tänasel päeval pühendume me koostööle erinevate sidusrühmadega, et tuua jätkuvalt turule innovatiivseid ravimeid ja diagnostikavahendeid katmata ravivajadusega valdkondades.

Innovatsioonil põhineva biotehnoloogiaettevõtjana on Roche pühendunud uute ravimite ja diagnostikavahendite väljatöötamisele ja tootmisele, mis aitaksid patsientidel elada kauem ja tervemalt. Et selliseid meditsiinialaseid uuendusi ellu kutsuda, teeb Roche tihedat koostööd tervishoiutöötajate ja -organisatsioonidega, kelle kogemus, teadmised ja erialane pädevus täiendavad meie endi teadlaste omi.

Selline koostöö on määrava tähtsusega, sest see:

  • Aitab meil rohkem teada saada erinevate haiguste ravi ning katmata ravivajaduse kohta.

  • Pakub tuge meie võimalikule uuele ravimile hinnangu andmisel, haiguste konkreetsetele tekkemehhanismidele keskendumisel ja sellistele kliinilistele vajadustele suunatud uuringuprogrammide väljatöötamisel.

  • Vōimaldab meil aru saada, kuhu peaksid meie ravimid raviprotsessis paigutuma ja millist informatsiooni vajavad arstid, et leida patsiendi jaoks sobivaim lahendus.

  • Läbi olulise täiendkoolituse toetamise aitab arstidel tagada, et nende oskused ja teadmised püsiksid ajakohasena.

Me oleme kindlad, et koostööd tehes saavutame rohkem, ning oleme uhked, et aastate jooksul on meie koostöö tervishoiutöötajate ja -organisatsioonidega viinud nii mitmete patsientide jaoks oluliste edusammudeni.

Allalaadimised

Kuidas Roche rakendab EFPIA koodeksist tulenevat avalikustamise kohustustRoche Eesti OÜ 2022. a. toetatud või teenust osutanud patsiendiorganisatsioonide nimekiriRoche Eesti OÜ 2022. a. tervishoiutöötajate ja -organisatsioonide andmete avalikustamise raportEFPIA avalikustamiskoodeksi rakendamise kinnitus (inglise keeles)Roche Eesti OÜ 2021. a. tervishoiutöötajate ja -organisatsioonide andmete avalikustamise raportRoche Eesti OÜ 2021. a. toetatud või teenust osutanud patsiendiorganisatsioonide nimekiriRoche Eesti OÜ 2020. a. toetatud või teenust osutanud patsiendiorganisatsioonide nimekiriRoche Eesti OÜ 2020.a tervishoiutöötajate ja -organisatsioonide andmete avalikustamise raport

Avasta rohkem

Eesti Ravimitootjate Liidu EetikakoodeksEesti Ravimitootjate Liidu KKK EFPIA avalikustamiskoodeksi kohtaEFPIA avalikustamiskoodeks (inglise keeles)EFPIA video: WeWontRest
KontaktMaailmaslinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeMeistTegevusaladTöökohadMeediaLoodPrivaatsusteadeÕiguslikud alused