Onkoloogia

Meie teadlaste lähenemine vähibioloogia mõistmisele ning ravimite väljatöötamisele on jõuline ja kõikehõlmav.
Onkoloogia valdkonna teadus- ja arendustöö on suunatud vähiga seonduvate molekulaarsete muutuste uurimisele eesmärgiga avastada ja arendada tõhusaid vähiravimeetodeid.

Meie arusaam kasvaja molekulaarsetest tekkemehhanismidest ja kasvajate levikust on pidevalt paranenud. See aitab meie teadlastel keskenduda vähki tekitavatele protsessidele. See on valdkond, kus bioloogilised ravimid, eriti väga spetsiifilised antikehad, on väga olulised. Meie eesmärk on kasutada nüüdisaegset tehnoloogiat, et muuta need bioloogilised ravimid tulevikus veelgi tõhusamaks.

Täpne diagnoos on tulemusliku ravi alus. Biomarkerid ehk meie keharakkude osad, mille põhjal saab haigust tuvastada, aitavad arstidel määrata kiiremini ja täpsemalt kindlaks patsiendil esineva vähitüübi.

Lisaks teeb Roche tööd, et määrata kindlaks kasvajamarkerid, mis võimaldavad tuvastada kasvajarakke tükk maad enne esimeste sümptomite ilmnemist. See teave aitab arstidel alustada viivitamata sihipärast ja tõhusat ravi, suurendades nii patsiendi heaolu kui ka vähendades tervishoiusüsteemi kulusid.

Tegevusalad täpsemalt

Rohkem lugusid

Vaata kõiki lugusid

Rohkem tegevusalasid

Vaata kõiki tegevusalasid
KontaktMaailmaslinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeMeistTegevusaladTöökohadMeediaLoodPrivaatsusteadeÕiguslikud alused