Maksavähk

Roche'is tehakse igapäevaselt tööd selle selle nimel, et leida uuenduslikke ja elumuutvaid lahendusi maksavähi leviku ohjeldamiseks.

Maksal on võime taastuda. Kuid teatud riskitegurid, mis on põhjustatud meie geneetikast või elustiilist, tekitavad maksas pöördumatuid muutusi, mille tagajärjeks võib olla maksavähk. Maksavähk muutub üha levinumaks vähivormiks, kuigi enamiku teiste vähitüüpide juhtumid vähenevad.

Maksavähi ja eriti hepatotsellulaarse kartsinoomi (HCC) – kõige levinuma maksavähi vormi – ravivõimaluste puudumine on suur väljakutse. Paljud haigusjuhtumid diagnoositakse kaugelearenenud staadiumis, kui ellujäämisvõimalused on oluliselt vähenenud.

Meie eesmärk on jätkata teadus-arendustegevusi maksavähi valdkonnas, et saaksime parandada nende inimeste elu, keda see mõjutab. Usume, et HCC-ga inimesed väärivad rohkem valikuvõimalusi.

Vaatamata suurtele edusammudele vaktsineerimise ja ravi arendamisel, on maksavähi leviku tõkestamiseks vaja täiendavaid uuringuid ja teadmisi. Meie eesmärk on mõista maksavähi keerulisi mehhanisme ja põhjusi, miks sihkmärkravi ja immunoteraapia mõne patsiendi puhul toimib, kuid teiste puhul mitte, et saaksime välja töötada ravilahendusi, mis on kohandatud patsientide individuaalsetele kasvajatele.

Maksarakk-kartsinoom on tuntud kui vaikne tapja, sest haigus avastatakse terveks ravimiseks liiga hilja.

Tutvu lähemalt maksarakk-kartsinoomi esimeste märkide, sümptomite ja riskiteguritega:

Rohkem onkoloogiast

Loe lähemalt onkoloogiast

Avasta rohkem

Maksavähk
KontaktMaailmaslinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeMeistTegevusaladTöökohadMeediaLoodPrivaatsusteadeÕiguslikud alused