Ribbons_Header_Image_3

Rinnavähi roosal lindil on palju eri toone 
 

Avaldatud 16. detsembril 2021

 

Roosa värv tähistab lootust ja lint ühendab miljoneid inimesi terves maailmas, kes on kokku puutunud selle haiguse mitme erineva tüübiga.

2020. aastal diagnoositi maailmas rohkem kui 2,3 miljonit rinnavähi juhtu. See tähendab, et rinnavähk on kõige sagedamini esinev pahaloomuline kasvaja. Kahjuks on haiguse mitmepalgelisus endiselt alahinnatud.

Roche’s usutakse, et üks roosa värvitoon ei esinda kõiki rinnavähi lugusid ega eristuvaid patsiendikogemusi. Igal inimesel on oma haiguse lugu ja tal on õigus oma roosale varjundile ja oma loo jagamisele.

Meie ambitsioonid on sama julged, nagu on patsiendid, kellest hoolime.

Meie soov on rõhutada suuri erinevusi, mis iseloomustavad rinnavähi kogemust omavate naiste taustu ja läbielamisi.

Me soovime näidata, et rinnavähipatsientide lahendused ei saa olla üks-sobib-kõigile.

Iga inimene omab õigust parimale võimalikule diagnostikale, millele järgneb rätsep-lahenduses valminud kõiki vajadusi arvestav raviplaan, olenemata haiguse tüübist või raskusastmest.

Erinevad ja ainulaadsed lood, mis toovad esile rinnavähi erinevad varjundid ja mida sümboliseerivad erinevate varjunditega roosad lindid.

Loe veel erinevad ja ainulaadseid lugusid Rahvalood. Elu vähiga lehelt.

Tervisemuuseum ootab endiselt lugusid inimestelt, kes on põdenud vähki, elavad praegu vähihaigusega, on just saanud diagnoosi kui ka lähedastelt, kes on olnud toeks ja näinud lähedalt vähihaige muresid ja rõõme. Kui Sa tunned, et Sinu lugu võiks aidata kedagi, pane see kirja ja saada muuseumile.