Roche Eesti liitus Tööandjate Keskliidu 2% klubiga

Tööandjate Keskliidu 2% klubisse kuuluvad ettevõtted, mis investeerivad oma ettevõtete käibest 2% või miljon eurot aastasKlubi üks eesmärkidest on populariseerida teadus- ja arendustegevust ettevõtjate hulgas läbi eeskujude, edulugude ja ideede.

„Roche Eesti jaoks on investeeringud teadus-arendustegevusse üks peamisi fookuseid – meie eesmärk on, et õige patsientideni jõuaksid õigeid lahendused, õigel ajal ja õiges kohas. Kuigi eesmärk võib tunduda idealistlik, siis kaasaegsed diagnostikumid, ravimid ja digilahendused on patsiendikeskse tervishoiu oluliseks osaks. Oleme Eestis iga-aastaselt laiendanud arendus- ja teadustegevust, liikudes klassikalistest ravimiuuringutest päriselu andmetel põhinevatele ja enam patsientide elukvaliteeti mõjutavatele pilootprojektidele. Eesti tervishoiusüsteemi arendamiseks on vajalik erinevate osapoolte koostöö,“ sõnas Roche Eesti juht Kadri Mägi-Lehtsi

„Eesti on väike riik – selleks, et püsiksime konkurentsivõimelised, on ainuvõimalik tee panustada teadmistesse. Ka erasektori panus uute teadmiste ja tehnoloogiate loomisse on väga oluline, ergutades nii Eesti majandust kui ühiskonnaelu,“ rääkis Eesti Tööandjate keskliidu innovatsiooninõunik Kati Rostfeldt.

Eesti Tööandjate Keskliit on võtnud oma südameasjaks anda uus hoog innovatsioonile erasektoris, soovides T&A kogemusega ettevõtteid ka avalikkuses eriliselt esile tõsta ja neid Eesti elu edendamisse aktiivselt kaasata. TKL on seadnud eesmärgi, et ettevõtlussektor investeeriks 2% SKP-st T&A-sse. 2% Klubi on kogukond arendusjuhtidest ja ettevõtjatest, kes investeerivad oma ettevõtete käibest 2% või miljon eurot aastas teadus-arendustegevusse.

Loe rohkem Tööandjate Keskliidu lehelt: https://employers.ee/2-protsendi-klubi/


KontaktMaailmaslinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeMeistTegevusaladTöökohadMeediaLoodPrivaatsusteadeÕiguslikud alused