Äripäeva küsimused arvamusliidritele

Äripäev pöördus arvamusliitrite poole küsimustega: Mis meid sügisel ootab? Kas elu läheb märgatavalt raskemaks? Saabub majanduslangus? Hinnad kappavad pöörastesse kõrgustesse? Olukord sõjapõgenikega muutub koormavaks? Või on hoopis hirmul suured silmad ning ilmselt ei juhtu sügisel midagi hullu?

Roche Eesti tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi kirjutas vastuses, et praegused aktuaalsed teemad keerlevad väärtuspõhiste arutelude ümber. Võimalik, et tekkimas on uus ajastu. Kohaneda tuleb majanduse, elektri hinna ja inflatsiooniga ja ka vaimse tervise hoidmise ja määramatusega toimetulekuga.

Eesti edu ja heaolu sõltub lisaks ettevõtete kohanemisvõimele suuresti ka iga inimese mõtteviisist ja vaimsest tervisest. Igaüks saab alustada iseendast. Esmalt tuleb rõõmustada selle üle, mis hästi on (rahu, pere, sõbrad, kodu, tervis jne), ning alles seejärel määratleda kategooriad, millest puudust tuntakse. Kas saan omia vajadusi vähendada? Kes saab mind aidata ja keda mina saan aidata?

Kevad on hea aeg valmistuda sügisesteks tuulisteks ja vihmasteks ilmadeks. Igaüks leiab kindlasti kaks-kolm ideed, et oma füüsilist ja vaimset tervist tugevdada. Aidates end ise, aitad ka teisi.

Loe pikemalt Äripäeva veebist: 

KontaktMaailmaslinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeMeistTegevusaladTöökohadMeediaLoodPrivaatsusteadeÕiguslikud alused