Meie teadustöö eesmärk on pakkuda tõhusat vähiravi

Onkoloogiast

Onkoloogia valdkonna teadus- ja arendustöö on suunatud vähiga seonduvate molekulaarsete muutuste uurimisele eesmärgiga avastada ja arendada tõhusaid vähiravimeetodeid.

pathways_720x405

Roche'i võimaliku ravi otsingud

Meie arusaam kasvaja molekulaarsetest tekkemehhanismidest ja kasvajate levikust on pidevalt paranenud. See aitab meie teadlastel keskenduda vähki tekitavatele protsessidele. See on valdkond, kus bioloogilised ravimid, eriti väga spetsiifilised antikehad, on väga olulised. Meie eesmärk on kasutada nüüdisaegset tehnoloogiat, et muuta need bioloogilised ravimid tulevikus veelgi tõhusamaks.

Täpne diagnoos – tulemusliku ravi alus

Täpne diagnoos on tulemusliku ravi alus. Biomarkerid ehk meie keharakkude osad, mille põhjal saab haigust tuvastada, aitavad arstidel määrata kiiremini ja täpsemalt kindlaks patsiendil esineva vähitüübi.

Lisaks teeb Roche tööd, et määrata kindlaks kasvajamarkerid, mis võimaldavad tuvastada kasvajarakke tükk maad enne esimeste sümptomite ilmnemist. See teave aitab arstidel alustada viivitamata sihipärast ja tõhusat ravi, suurendades nii patsiendi heaolu kui ka vähendades tervishoiusüsteemi kulusid.

Tags: Onkoloogia