Tervishoiutöötajale

Roche’i koostöö tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega on aastate jooksul aidanud jõuda patsientide ravis mitmete edusammudeni. Koostöö tervishoiutöötajatega aitab turule tuua innovatiivseid ravimeid ja diagnostikavahendeid katmata ravivajadusega valdkondades.

Loe rohkem täiendkoolituse ja uurija algatatud kliinilisete uuringute toetamise kohta:

 

Roche teeb tihedat koostööd tervishoiutöötajate ja –organisatsioonidega, et meditsiinialaseid uuendusi ellu kutsuda. Täiendkoolitus, mis aitab arstidel tagada nende oskusete ja teadmiste püsimise ajakohasena, on oluline. Eesti arstide erialane pädevus täiendab ka Roche teadlaste omi.

 

Täida taotlus arstiteaduslikel ja farmaatsiaalastel üritustel osalemise toetamiseks ja saada aadressile: Roche Eesti OÜ, Lõõtsa 2, Tallinn või [email protected]

 

Innovatsioonil põhineva biotehnoloogiaettevõtjana on Roche pühendunud uute ravimite ja diagnostikavahendite väljatöötamisele ja tootmisele, mis aitaksid patsientidel elada kauem ja tervemalt. Uurija algatatud kliinilisetel uuringutel on kindel koht Roche üldises missioonis teha täna seda, mida patsiendid vajavad tulevikus.

Toetame nii sekkumisuuringud kui ka mittesekkuvaid uurijate algatatud uuringuid (IIS).

IIS-e toetame nii kohalike seaduste ja määrustega lubatud ravimitega, rahastamisega, materjali ja / või teabe pakkumisega. 

 

Sisene uurija algatatud kliiniliste uuringute (Investigator Initiated Studies-IIS) portaali taotluse esitamiseks